Skip to main content

Stretnutie poškodených vlastníkov s odborníkom s právnou radou

|   Aktuálne

7. 12. 2019 Martin 9:30 - 15:00
(vhodné prísť trochu skôr pre usadenie sa, prestávka na obed, v diskusii záujemcovia môžeme pokračovať aj po skončení)

- stretnutie s odborníkom na právne záležitosti v oblasti vlastníctva pozemkov, urbárov, problémov s vlastníckymi právami, ktoré majú korene v histórii, resp. po zásahu štátnych orgánov Informačné stretnutie pre poškodených vlastníkov

- prednáška a diskusia, s možnosťou odbornej rady a zodpovedania otázok pri individuálnych problémoch v prípade, že si donesiete svoje listiny

Dotkneme sa týchto zákonov (reštitučných 1. a 2., ROEP, pozemkových úprav, katastrálneho zákona, zákona o správnom konaní, zákona o pozemkových spoločenstvách, ktoré zahŕňa naša petícia a ďalších priamo súvisiacich s krivdami, ktoré sa snažíme napraviť a zachrániť si svoju dedovizeň, toto stretnutie Vám môže priniesť vedomosti, lepšie pochopenie súvislosti, dotknutej histórie (čo všetko malo byť urobené a kde sa to tak nestalo) vrámci ktorého si budete môcť porovnať či niečo prebehlo u Vás ako malo a tiež odbornú radu od odborníka, ktorý pomáha riešiť vlastníkom tieto krivdy.

Cieľom je aj zníženie Vašich nákladov za odbornú právnu radu. Náklady za stretnutie sú vypočítané na sumu 30 eur pre každého záujemcu (zahŕňa náklady prednášajúceho a obedné menu - po prihlásení dostanete ponuku na výber, objednávku musíme urboiť dopredu). Na mieste bude možné objednať nápoje.

Presná adresa bude upresnená iba prihláseným, ide o súkromnú akciu pre dotknutých poškodených vlastníkov, ktorí sa domáhajú nápravy krivdy doposiaľ bez úspechu.

Stretnutie je viazané na počet ľudí, uskutoční sa iba pri dostatočom počte záujemcov. Pri väčšom záujme je možné prispôsobiť aj cenu.

Je potrebné sa záväzne prihlásiť na tel. 0908 369 301 alebo 0918 905 730 (v prípade nedostupnosti pošlite SMS s tel.kontaktom a zavoláme naspäť).

Výber menu zašleme z emailu nasadedovizen@gmail.com

Komentáre (0)

Žiadne komentáre

Nový komentár